سلام!!!

من حسین کریمی هستم،علاقه مند به وب نویسی و برنامه نویسی.وقتی اولین وبلاگم رو ساختم هدف خودم رو تنها معروف شدن برآورد کرده بودم اما بعد از یه مدتی با یک سری مفاهیم مثل کد نویسی و بازدید و پیج رنک(رتبه ی سایت یا وبلاگ) و . آشنا شدم و فهمدیم دنیای وبلاگ نویسی خیلی بزرگ تر از اون چیزیه که من فکر می کردم.

خلاصه بعد از اون،نگاهم به دنیای وبلاگ نویسی عوض شد و هدفم فقط معروف شدن نبود بلکه یاد گرفتن این مفاهیم و . بود؛اما باز بعد از مدتی فهمیدم دنیای وبلاگ نویسی خیلی خیلی بزرگ تر از اون چیزیه که من بعد از اون جریان بالا فهمیده بودم و سرویس های وبلاگ دهی متفاوتی رو هم امتحان کردم و در نهایت رز بلاگ رو انتخاب کردم چون بیشتر سرویس های وبلاگ دهی یک سری محدودیت هایی برای کاربرانشون میذاشتند(این مورد در سرویس وبلاگ دهی بیان به اوج خودش رسیده به طوری که باید بیشتر قابلیت ها رو خریداری کرد)من رز بلاگ رو انتخاب کردم چون محدودیت های زیادی نداشت و حتی امکان درج تبلیغ و پاپ آپ رو هم داره؛و من حالا دارم روی همین وبلاگ کار می کنم و قصد دارم یه تغییر بزرگ توش بدهم.

منتظر خبر های بیشتر و بعدی باشید . . . 

علم سبز

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : وبلاگ ,نویسی ,سرویس ,دنیای ,خیلی ,دنیای وبلاگ ,وبلاگ نویسی ,انتخاب کردم ,نویسی خیلی ,خیلی بزرگ ,دنیای وبلاگ نویسی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جراحی بینی در مشهد (راینوپلاستی) حفاظ رودیواری نمونه سوالات متون فقه تور گرجستان طراحی دکوراسیون داخلی تالارکده/مرجع تالار پذیرایی و باغ تالار در تهران و کرج طراحی دکوراسیون داخلی Sara Jennifer